Vizsgálatok a rendelőben

A rendelőnkben, a hazai házi gyermekorvosi ellátás keretében számos OEP által nem finanszírozott vizsgálatot végzünk az alapellátás mellett.

Szükség esetén illetve szűrés keretében elérhető a rendelőben:

• 16 paramétert vizsgáló Diagon D-Cell 60 laborautomata, mely csupán 1 csepp ujjbegyvérből 1,5 perc alatt meghatározza a vérképet!
  • CRP vizsgálat (C-reaktív fehérje szintje leginkább baktériumok okozta fertőzések esetén emelkedik meg) segítségével felesleges, “biztonság kedvéért elkezdett” antibiotikum kúrák előzhetők meg.
  • Streptococcus baktérium kimutatása torokváladékból
  • Vizeletvizsgálat URICONT készülék segítségével
  • EKG
  • 24 órás vérnyomás-monitorozás

A vizsgálatokat a Zsókavár a Gyermekeink Egészségéért Alapítvány finanszírozza. Kérjük, hogy amennyiben tehetik a vizsgálat önköltségi árát utalják, ezzel támogatva az Alapítvány működését, és a további vizsgálatokat. A legdrágább vizsgálati tétel 1500 Ft, mely nagyságrendekkel kevesebb összeg, bármely magánrendelői árhoz viszonyítva. A vizsgálatokat a rendelőhöz tartozó gyerekeknél végezzük el a fenti feltételek mellett!

Az Alapítvány bankszámlaszáma:

K&H Bank: 10401945-50526586-87501004